TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Jaap van Zweden vierde gisteren zijn zestigste verjaardag in het Concertgebouw met Beethovens Fidelio. Die opera, die werd uitgevoerd in het kader van het Beethovenjaar, is vanavond te zien in Jaap van Zweden dirigeert Beethovens Fidelio. De dirigent zou oorspronkelijk Götterdämmerung leiden, het laatste deel van Wagners vierluik Ring des Nibelungen, maar in de huidige omstandigheden was dat een maatje te groot voor de zaal.
In de integrale uitzending van Fidelio dirigeert Van Zweden het Radio Filharmonisch Orkest, waarvan hij van 2005 tot 2011 chef-dirigent was, en het Groot Omroepkoor. Sopraan Anja Kampe is Leonore/Fidelio, tenor Daniel Frank speelt Florestan, en bas-bariton Falk Struckmann vertolkt de rol van Rocco. Robert Holl treedt op als verteller.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis