Een terugblik op 2021 in Jaaroverzicht NOS Journaal
Winfried Baijens gaat voor het Jaaroverzicht NOS Journaal 2021 naar meerdere plekken die dit jaar in het brandpunt van het nieuws stonden.
Winfried Baijens
De presentator wil weten hoe de hoofdpersonen uit de actualiteit van 2021 zelf terugkijken op het jaar. Zo gaat hij naar een asielzoekerscentrum dat veel gevluchte Afghanen opving nadat de taliban plotseling de macht in hun land grepen. Verder is Baijens in Veldhoven, bij de corona-afdeling van het plaatselijke ziekenhuis.
Peter R. de Vries
Ook gaat hij naar de Lange Leidse Dwarsstraat in Amsterdam, de plek waar deze zomer misdaadverslaggever Peter R. Vries werd doodgeschoten. Tot slot komt ook de politiek aan bod, van de kinderopvangtoeslagenaffaire tot de Tweede Kamerverkiezingen en de zich eindeloos voortslepende formatie.

Alles over Pathé Thuis

Geef je mening in het TVgids.nl kijkerspanel

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Gerelateerd nieuws

Luuk Ikink emotioneel bij Humberto: 'Ik denk elke dag aan Peter R. de Vries'

Renze Klamer debuteert met zijn eigen talkshow op RTL4

Anthony Hopkins wordt ontvoerd in Kidnapping Freddy Heineken

Humberto Tan vanaf volgende week weer dagelijks te zien met talkshow

Betrokkenen blikken terug op de moord op Marianne Vaatstra
