TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Janny van der Heijden gaat in haar nieuwe onlineprogramma Janny’s Frieskist gerechten koken met enkel producten uit Friesland. Janny’s Frieskist sluit aan bij het programma Denkend aan Holland, de Elfstedentocht.
In het programma gaat Janny langs verschillende Frieze boeren. Zij verbouwen allerlei verschillende producten, waar de culinair journaliste vervolgens mee gaat koken. Maar voor wat hoort wat, moet Janny gedacht hebben, want voor zij met het voedsel aan gang gaat, helpt ze eerst met klusjes in het bedrijf.
Janny’s Frieskist sluit aan op Denkend aan Holland, de Elfstedentocht, maar heeft geen plekje op de lineaire televisie weten te bemachtigen. Het programma is dan ook alleen te zien op NPO Start, YouTube en online bij Omroep Max.
In de eerste aflevering gaat Janny op bezoek bij Welmoed, een 24-jarige boerin die tienduizenden volgers heeft op Instagram. Deze aflevering staat inmiddels online. In totaal verschijnen er vier afleveringen en elke zondag verschijnt er een nieuwe uitzending.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland