TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Janny van der Heijden gaat in haar nieuwe onlineprogramma Janny’s Frieskist gerechten koken met enkel producten uit Friesland. Janny’s Frieskist sluit aan bij het programma Denkend aan Holland, de Elfstedentocht.
In het programma gaat Janny langs verschillende Frieze boeren. Zij verbouwen allerlei verschillende producten, waar de culinair journaliste vervolgens mee gaat koken. Maar voor wat hoort wat, moet Janny gedacht hebben, want voor zij met het voedsel aan gang gaat, helpt ze eerst met klusjes in het bedrijf.
Janny’s Frieskist sluit aan op Denkend aan Holland, de Elfstedentocht, maar heeft geen plekje op de lineaire televisie weten te bemachtigen. Het programma is dan ook alleen te zien op NPO Start, YouTube en online bij Omroep Max.
In de eerste aflevering gaat Janny op bezoek bij Welmoed, een 24-jarige boerin die tienduizenden volgers heeft op Instagram. Deze aflevering staat inmiddels online. In totaal verschijnen er vier afleveringen en elke zondag verschijnt er een nieuwe uitzending.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger