TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Janny van der Heijden gaat in haar nieuwe onlineprogramma Janny’s Frieskist gerechten koken met enkel producten uit Friesland. Janny’s Frieskist sluit aan bij het programma Denkend aan Holland, de Elfstedentocht.
In het programma gaat Janny langs verschillende Frieze boeren. Zij verbouwen allerlei verschillende producten, waar de culinair journaliste vervolgens mee gaat koken. Maar voor wat hoort wat, moet Janny gedacht hebben, want voor zij met het voedsel aan gang gaat, helpt ze eerst met klusjes in het bedrijf.
Janny’s Frieskist sluit aan op Denkend aan Holland, de Elfstedentocht, maar heeft geen plekje op de lineaire televisie weten te bemachtigen. Het programma is dan ook alleen te zien op NPO Start, YouTube en online bij Omroep Max.
In de eerste aflevering gaat Janny op bezoek bij Welmoed, een 24-jarige boerin die tienduizenden volgers heeft op Instagram. Deze aflevering staat inmiddels online. In totaal verschijnen er vier afleveringen en elke zondag verschijnt er een nieuwe uitzending.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze