TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Twee vliegen in een klap voor Jochem Myjer in Jochem in de wolken. De Biesbosch, het natuurgebied van deze week, zorgt met zijn kreken, moerasbossen en rietvelden voor een prachtig uitzicht én het is de belangrijkste Nederlandse verblijfplaats voor een van Myjers favoriete vogels: de zeearend.
Tijdens een vakantie in Noorwegen maakte Myjer kennis met de imposante roofvogel. Op een berg kreeg hij tranen in zijn ogen toen hij twee gigantische exemplaren zag overvliegen, op nog geen 5 meter bij hem vandaan. Vanuit zijn luchtballon is de zeearend ook niet te missen; de vogel heeft een spanwijdte van minstens 1,8 meter. Maar de zeshonderd jaar oude Biesbosch heeft meer belangrijke bewoners, waaronder de visarend en de bever, stiekem de leukste van ze allemaal.
Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik