TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Twee vliegen in een klap voor Jochem Myjer in Jochem in de wolken. De Biesbosch, het natuurgebied van deze week, zorgt met zijn kreken, moerasbossen en rietvelden voor een prachtig uitzicht én het is de belangrijkste Nederlandse verblijfplaats voor een van Myjers favoriete vogels: de zeearend.
Tijdens een vakantie in Noorwegen maakte Myjer kennis met de imposante roofvogel. Op een berg kreeg hij tranen in zijn ogen toen hij twee gigantische exemplaren zag overvliegen, op nog geen 5 meter bij hem vandaan. Vanuit zijn luchtballon is de zeearend ook niet te missen; de vogel heeft een spanwijdte van minstens 1,8 meter. Maar de zeshonderd jaar oude Biesbosch heeft meer belangrijke bewoners, waaronder de visarend en de bever, stiekem de leukste van ze allemaal.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen