TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Studio 100-baas Gert Verhulst windt er geen doekjes om: de lege plek in zanggroep K3 noemt hij ‘de plezantste vacature van de Lage Landen’. Dat er heel wat vrouwen én mannen staan te trappelen om die vacature te vervullen, blijkt wel uit de eerste paar audities die inmiddels in K2 zoekt K3 te zien waren. Aan juryleden Gordon, Samantha Steenwijk, Natalia Druyts en Ingeborg Sergeant de taak om - samen met de publieksjury - een opvolger voor de vertrokken zangeres Klaasje te vinden.
Gordon neemt ook in deze show geen blad voor de mond wanneer hij de deelnemers beoordeelt. In Nederland zijn kijkers dat wel enigszins van hem gewend, maar dat blijkt in Vlaanderen anders te zijn. "Is Gordon te brutaal voor K2 zoekt K3?", kopte de website HLN.be onlangs nog. De reacties op social media zijn daarnaast ook niet mals.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen