TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eens uitpakken met het ontbijt? Dan zijn gepocheerde eieren altijd een goed idee. Of nog beter, de Turkse variant uit Karsu's Turkse keuken. Karsu Dönmez maakt cilbir, een stevig en populair gerecht dat behalve eieren knoflookyoghurt, pittige roomboter en een handje peterselie bevat. En dat in haar geval geserveerd wordt met zelfgemaakte pita's.
De zangeres eet de maaltijd niet alleen op. Dönmez heeft Çisem Özkurt uitgenodigd in haar kookstudio, de violist en goede vriendin met wie ze regelmatig optreedt. Sinds haar nationale doorbraak in Beste zangers heeft ze een hoop fans erbij gekregen en speelt de publiekslieveling steeds meer Nederlandse zalen plat. Als bedankje bracht Dönmez onlangs een album uit met al haar nummers uit het liedjesprogramma.
Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner
16:57Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'