TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eens uitpakken met het ontbijt? Dan zijn gepocheerde eieren altijd een goed idee. Of nog beter, de Turkse variant uit Karsu's Turkse keuken. Karsu Dönmez maakt cilbir, een stevig en populair gerecht dat behalve eieren knoflookyoghurt, pittige roomboter en een handje peterselie bevat. En dat in haar geval geserveerd wordt met zelfgemaakte pita's.
De zangeres eet de maaltijd niet alleen op. Dönmez heeft Çisem Özkurt uitgenodigd in haar kookstudio, de violist en goede vriendin met wie ze regelmatig optreedt. Sinds haar nationale doorbraak in Beste zangers heeft ze een hoop fans erbij gekregen en speelt de publiekslieveling steeds meer Nederlandse zalen plat. Als bedankje bracht Dönmez onlangs een album uit met al haar nummers uit het liedjesprogramma.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers