TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Al sinds 2013 rekent Kees van der Spek in zijn eigen programma af met de grootste oplichters. Gewapend met een verborgen camera ontmaskert hij de criminelen en toont Nederland waartoe ze in staat zijn.
In deze aflevering van Kees van der Spek: Oplichters aangepakt besteedt hij aandacht aan de diefstal van een specifiek auto-onderdeel: de katalysator. De bendeleden die Van der Spek op het spoor is hebben een uiterst geraffineerde manier van werken. Ze sturen onschuldig ogende vrouwen op pad om een auto te huren, waarna de bende de zeer kostbare katalysator uit de auto haalt. De verhuurder zit vervolgens met duizenden euro’s schade en geregeld worden de auto’s zelfs total loss verklaard.
De programmamaker laat zien hoe de bende precies te werk gaat. Je ziet het om 20:30 uur in Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt op RTL5.
Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen
10:23Talpa belooft 'onverwachte twists' in vierde jaar De Bondgenoten