TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Al sinds 2013 rekent Kees van der Spek in zijn eigen programma af met de grootste oplichters. Gewapend met een verborgen camera ontmaskert hij de criminelen en toont Nederland waartoe ze in staat zijn.
In deze aflevering van Kees van der Spek: Oplichters aangepakt besteedt hij aandacht aan de diefstal van een specifiek auto-onderdeel: de katalysator. De bendeleden die Van der Spek op het spoor is hebben een uiterst geraffineerde manier van werken. Ze sturen onschuldig ogende vrouwen op pad om een auto te huren, waarna de bende de zeer kostbare katalysator uit de auto haalt. De verhuurder zit vervolgens met duizenden euro’s schade en geregeld worden de auto’s zelfs total loss verklaard.
De programmamaker laat zien hoe de bende precies te werk gaat. Je ziet het om 20:30 uur in Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt op RTL5.
Dit is de presentatrice van Daten in het Dorp: op Texel
14:19De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie