TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De kalkoen duikt tegenwoordig in allerlei vormen op in de supermarkt. Kalkoenham, kalkoenbacon, kalkoenshoarma, maar ook kalkoenpastrami of zelfs kalkoentournedos. Het zijn allemaal producten die normaal gesproken van een varken, rund of schaap zijn. De keuringsdienst van waarde onderzoekt in deze slotaflevering van dit seizoen hoe een kalkoen zo veelzijdig kan zijn en waarom de vogel zich zo vaak voordoet als een ander dier.
Het eten van kalkoen in Nederland is de afgelopen decennia overgewaaid uit Amerika, waar het traditiegetrouw op het menu staat met Thanksgiving. Waar de kalkoen eerst nog als alternatief voor kip werd gezien, domineert het dier nu dus steeds meer de supermarkten en zijn er inmiddels ook in Nederland tal van kalkoenfokkerijen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans