TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is veel te weinig voor een programma dat primetime op RTL 4 wordt uitgezonden. In Goed voor elkaar bedankt Frans mensen die goede dingen doen voor anderen. Het is gek dat de zanger/presentator niet meer publiek trekt want hij krijgt alleen maar goede commentaren van de mensen die wel keken.
Ik hou niet van de muziek van @fransbauer_ , maar wat een mooi programma is #goedvoorelkaar ! En wat doet hij het geweldig en integer . Complimenten! Ik hou ervan! — Inge (@Ingeploegaert) March 10, 2020
Het tranendal is bij mij weer geopend. Potjandorie. Wat een aanwinst voor de tv dit programma! #goedvoorelkaar #rtl4 @fransbauer_ — Kamahl Putra Wehrmeijer (@KamahlPutra) March 10, 2020
Wat een mooie tv avond. Eerst #GoedVoorElkaar van @fransbauer_ die dit programma echt op een mooie menselijke manier presenteert en nu #Topdokters de mens achter deze super artsen! — Karin Musters (@musters_karin) March 10, 2020
De directe concurrent van Frans, Martien Meiland, trok 529.000 kijkers met Cash or trash op SBS6. Topdokters begon aan een nieuw seizoen op RTL 4 en had 815.000 kijkers. Nog beter deed Hier zijn de Van Rossems met 945.000 kijkers. Zus Sis was er niet bij maar Vincent en Maarten waren in Leeuwarden en hadden het daar niet echt naar hun zin.
Leeuwarden kun je dus overslaan volgens #hierzijndevanrossems — bob huisken 🇪🇺 (@bobhuisken) March 10, 2020
Dan door naar de best bekeken programma's: het Journaal kwam tot 2,2 miljoen kijkers. De wereld draait door zat daar niet heel ver achter met 1,4 miljoen. En daarin maakte Waylon de meeste indruk met zijn afscheidslied voor Matthijs van Nieuwkerk.
Ik hoopte al dat @waylonline nog langs zou komen in deze laatste weken van #dwdd. En wederom bewees hij van grote klasse te zijn met dit prachtige nummer van hem en Henny Vrienten. https://t.co/UJduL7qyus — Tineke den Ouden (@1d5a847f867f449) March 10, 2020
Ten eerste. Mathijs wat ben je de laatste weken heerlijk losjes
En ten tweede; Waylon....geweldig !! #dwdd — Proud Widow (@Veldevogel) March 10, 2020
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis