TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Presentatrice Leonie ter Braak en makelaar Geert Klaver gaan voor de voorlopig laatste keer op huizenjacht met een stel kinderen. Het valt niet mee om een geschikte woning te vinden voor een fatsoenlijke prijs, maar kinderen hebben andere criteria, bleek wel in de afgelopen afleveringen. Ze zijn vooral bezig met hoe groot hun kamer is en minder met wat hun ouders allemaal willen. Dat kan zorgen voor verrassingen als die te zien krijgen wat de kinderen hebben uitgezocht.
“Mijn favoriete moment is dat we de ouders gaan feliciteren met het nieuwe huis en dat zij nog geen idee hebben”, zei Ter Braak eerder in Metro. Zij zou de koop van een huis overigens nooit uit handen geven aan de kinderen: “Mijn man is binnenhuisarchitect, dan weet je het wel.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'