TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
HandicapNL heeft Paul de Leeuw gestrikt voor een Knoop in je zakdoek-special van Busje komt zo. Hierin zoekt hij vrienden voor eenzame jongeren met een verstandelijke beperking.
De presentator heeft al veel mooie programma’s gemaakt met en over mensen met een beperking. “Ik ben nieuwsgierig, dat is de beste benadering van mensen met een handicap. Dat weet ik ook omdat ik een nichtje met het syndroom van Down heb. Margrietje en ik schelen een paar maanden en ik heb bij wijze van spreken het chromosoompje dat zij mist.”
Tussen de twee is het dikke pret en pure liefde, bleek begin jaren 90 al in Pauls programma De schreeuw van De Leeuw. De aflevering waarin Margrietje te gast was leverde hem veel respect van de kijkers én een televisieprijs op.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie