TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Huub Stapel is alweer toe aan het laatste stukje Maas voordat de rivier uitmondt in de Noordzee. Het is een mooie finale van Langs de Maas, want op de route ligt nationaal park de Biesbosch. Dat is een zoetwatergetijdengebied: het waterpeil wisselt mee met eb en vloed van de Noordzee, maar het natuurgebied ligt toch ver genoeg van de kust om het water zoet te houden.
Het is ook de ideale plek voor veel verschillende broed- en trekvogels. Midden in het gebied woont de boswachter, die Stapel een rondleiding geeft. De oorsprong van de Maas was in de eerste aflevering nog een flinke afknapper voor de presentator - “Ik zag een soort mislukte put met groen water erin” -, de monding bevalt hem een stuk beter. Een garnalenvisser neemt hem mee de Noordzee op.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL