TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Huub Stapel is alweer toe aan het laatste stukje Maas voordat de rivier uitmondt in de Noordzee. Het is een mooie finale van Langs de Maas, want op de route ligt nationaal park de Biesbosch. Dat is een zoetwatergetijdengebied: het waterpeil wisselt mee met eb en vloed van de Noordzee, maar het natuurgebied ligt toch ver genoeg van de kust om het water zoet te houden.
Het is ook de ideale plek voor veel verschillende broed- en trekvogels. Midden in het gebied woont de boswachter, die Stapel een rondleiding geeft. De oorsprong van de Maas was in de eerste aflevering nog een flinke afknapper voor de presentator - “Ik zag een soort mislukte put met groen water erin” -, de monding bevalt hem een stuk beter. Een garnalenvisser neemt hem mee de Noordzee op.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'