TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Huub Stapel is alweer toe aan het laatste stukje Maas voordat de rivier uitmondt in de Noordzee. Het is een mooie finale van Langs de Maas, want op de route ligt nationaal park de Biesbosch. Dat is een zoetwatergetijdengebied: het waterpeil wisselt mee met eb en vloed van de Noordzee, maar het natuurgebied ligt toch ver genoeg van de kust om het water zoet te houden.
Het is ook de ideale plek voor veel verschillende broed- en trekvogels. Midden in het gebied woont de boswachter, die Stapel een rondleiding geeft. De oorsprong van de Maas was in de eerste aflevering nog een flinke afknapper voor de presentator - “Ik zag een soort mislukte put met groen water erin” -, de monding bevalt hem een stuk beter. Een garnalenvisser neemt hem mee de Noordzee op.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
