TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Linda de Mol heeft voor de tweede keer deze week gereageerd op alle berichten rondom haar ex Jeroen Rietbergen en The Voice. In een vandaag geplaatst statement deelt zij hoe het met haar gaat en dat zij openlijk zal vertellen wat er is gebeurd.
Het bericht, vanmiddag geplaatst op het haar mediaplatform en instagramaccount van haar blad LINDA, begint met de tekst: “Lieve allemaal, Mijn hart huilt voor alle vrouwen die leed is aangedaan, het is niet te doen. Jullie wens ik heel, heel veel sterkte.” In de tekst die volgt, omschrijft de presentatrice gebroken en verbijsterd te zijn.
De presentatrice belooft in haar statement openlijk alles te vertellen wat er de afgelopen week gebeurd is. Ze gaat dit, zodra zij er klaar voor is, doen op haar eigen platform LINDA. Ze heeft geen goed woord over de manier waarop andere media met de berichtgeving om zijn gegaan. “Iedereen buitelt met een sardonisch genoegen over elkaar heen met meningen, aannames en beschuldigingen waarvan die ene, die suggereert dat ik de boel gefaciliteerd zou hebben omdat ‘ik immers alles wist’, zo pijnlijk is dat ik niet eens weet hoe ik het hier moet uitdrukken. De menselijke maat is volledig verdwenen.”
Linda bedankt in het bericht ook al haar vrienden, familie en collega’s die haar een hart onder de riem steken door haar eten te brengen en bloemen te sturen. “Ik heb geen vazen meer voor alle bloemen.” De steunbetuigingen naar de presentatrice stromen binnen. Veel BN'ers reageren op het bericht met hartjes en Gordon reageert met de woorden 'Hartverscheurend'.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’