TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volgende week dinsdag is de volgende coronapersconferentie en premier Mark Rutte zal voor het eerst niet aanwezig zijn.
De reden dat Rutte er niet bij kan zijn is omdat hij die dag in de Eerste Kamer zit voor een debat over de regeringsverklaring van zijn nieuwe kabinet. Minister Ernst Kuipers zal het dus alleen moeten doen.
De premier was er sinds de start van de pandemie altijd bij tijdens een coronapersconferentie, maar zegt dat het hem nu wel goed uitkomt omdat hij zo langzamerhand “een beetje weg wil” van de rol die hij tot nu toe vervulde.
Rutte wil langzaam toewerken naar persconferenties waarin alleen de minister van Volksgezondheid het volk te woord staat. Verwacht wordt dat Kuipers tijdens de persconferentie volgende week goed nieuws heeft, namelijk meer versoepelingen. Welke versoepelingen dat precies zijn, is nog niet bekend. Maar naar alle waarschijnlijkheid kunnen we binnenkort weer een nachtje doorhalen in een club en/of 's avonds naar het theater en de bioscoop.
De coronapersconferentie is volgende week dinsdag 15 februari om 19:00 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten