TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volgende week dinsdag is de volgende coronapersconferentie en premier Mark Rutte zal voor het eerst niet aanwezig zijn.
De reden dat Rutte er niet bij kan zijn is omdat hij die dag in de Eerste Kamer zit voor een debat over de regeringsverklaring van zijn nieuwe kabinet. Minister Ernst Kuipers zal het dus alleen moeten doen.
De premier was er sinds de start van de pandemie altijd bij tijdens een coronapersconferentie, maar zegt dat het hem nu wel goed uitkomt omdat hij zo langzamerhand “een beetje weg wil” van de rol die hij tot nu toe vervulde.
Rutte wil langzaam toewerken naar persconferenties waarin alleen de minister van Volksgezondheid het volk te woord staat. Verwacht wordt dat Kuipers tijdens de persconferentie volgende week goed nieuws heeft, namelijk meer versoepelingen. Welke versoepelingen dat precies zijn, is nog niet bekend. Maar naar alle waarschijnlijkheid kunnen we binnenkort weer een nachtje doorhalen in een club en/of 's avonds naar het theater en de bioscoop.
De coronapersconferentie is volgende week dinsdag 15 februari om 19:00 uur te zien op NPO1.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle