TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volgende week dinsdag is de volgende coronapersconferentie en premier Mark Rutte zal voor het eerst niet aanwezig zijn.
De reden dat Rutte er niet bij kan zijn is omdat hij die dag in de Eerste Kamer zit voor een debat over de regeringsverklaring van zijn nieuwe kabinet. Minister Ernst Kuipers zal het dus alleen moeten doen.
De premier was er sinds de start van de pandemie altijd bij tijdens een coronapersconferentie, maar zegt dat het hem nu wel goed uitkomt omdat hij zo langzamerhand “een beetje weg wil” van de rol die hij tot nu toe vervulde.
Rutte wil langzaam toewerken naar persconferenties waarin alleen de minister van Volksgezondheid het volk te woord staat. Verwacht wordt dat Kuipers tijdens de persconferentie volgende week goed nieuws heeft, namelijk meer versoepelingen. Welke versoepelingen dat precies zijn, is nog niet bekend. Maar naar alle waarschijnlijkheid kunnen we binnenkort weer een nachtje doorhalen in een club en/of 's avonds naar het theater en de bioscoop.
De coronapersconferentie is volgende week dinsdag 15 februari om 19:00 uur te zien op NPO1.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder