TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volgende week dinsdag is de volgende coronapersconferentie en premier Mark Rutte zal voor het eerst niet aanwezig zijn.
De reden dat Rutte er niet bij kan zijn is omdat hij die dag in de Eerste Kamer zit voor een debat over de regeringsverklaring van zijn nieuwe kabinet. Minister Ernst Kuipers zal het dus alleen moeten doen.
De premier was er sinds de start van de pandemie altijd bij tijdens een coronapersconferentie, maar zegt dat het hem nu wel goed uitkomt omdat hij zo langzamerhand “een beetje weg wil” van de rol die hij tot nu toe vervulde.
Rutte wil langzaam toewerken naar persconferenties waarin alleen de minister van Volksgezondheid het volk te woord staat. Verwacht wordt dat Kuipers tijdens de persconferentie volgende week goed nieuws heeft, namelijk meer versoepelingen. Welke versoepelingen dat precies zijn, is nog niet bekend. Maar naar alle waarschijnlijkheid kunnen we binnenkort weer een nachtje doorhalen in een club en/of 's avonds naar het theater en de bioscoop.
De coronapersconferentie is volgende week dinsdag 15 februari om 19:00 uur te zien op NPO1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden