TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Krabbé ontdekte in januari 2024 dat hij kanker heeft.
Het nieuws over de verslechterde gezondheid van Martijn zal voor velen als een donderslag bij heldere hemel komen, ondanks dat zijn afgelopen updates op Instagram al weinig hoop tot juichen gaven. In de nieuwe LINDA. vertelt hij hoe het er nu echt voorstaat en dat is nieuws om erg verdrietig van te worden.
Martijn geeft namelijk aan dat hij ongeneeslijk ziek is: 'Ik heb longkanker op rechts met een uitzaaiing in de hersenhelft op links. In het laatste stadium en zonder kans op genezing.'
Samen met zijn dochter Michelle doet hij zijn verhaal in het blad van Linda de Mol, dat donderdag zal verschijnen: 'Samen met mijn onvolprezen medische team te weten casemanager Bianca Vastenhout en behandelend arts Annemarie Becker leggen we daar vooral de technische kant van mijn specifieke geval uit', schrijft Martijn.
Aan het einde van zijn bericht richt Martijn zich specifiek tot zijn gezin: 'Jullie zijn bijzonder moedig en dat terwijl ik een gigantisch offer aan jullie vraag. Wat heb ik het getroffen liefste Achilles, Jasmijn, Michelle en Bickel!!! Maar aan wie ik de meeste dank verschuldigd ben is mijn vrouw Deborah. Je blijkt de liefde van mijn leven. In voor -en tegenspoed!'
Bekijk het Instagrambericht van Martijn hieronder.
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
