TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Annemarie Verstappen werd in 1982 op zestienjarige leeftijd wereldkampioen op de 200 meter vrije slag. ”Het stadion ging uit z’n dak. Voor het eerst dit toernooi won er een keer geen Oost-Duitse zwemster”, blikte ze terug in gesprek met het Eindhovens Dagblad. “Ik zwaaide maar een beetje in het rond, ik wist niet wat me overkwam.”
De nu 55-jarige oud-atleet blikt samen met andere oud-topsporters terug op haar carrière. Na het grote succes in 1982 won ze in 1984 nog drie olympische medailles in Los Angeles. Verstappen - moeder van voetballer Vincent Janssen - vertelt ook over de moeilijke momenten uit haar loopbaan. “Ik kijk positief terug op die wereldtitel, maar ik ervoer erna te veel druk, ik was ook pas zestien toen ik ’m won”, zei ze in de Volkskrant.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien