TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Victor Mids doorkruist Nederland in dit seizoen van Mindf*ck. Hij begon in Midsland op Terschelling en is nu te vinden op de Veluwe waar hij neerstrijkt in het Kröller-Müller Museum. Behalve de op een na grootste collectie Van Goghs heeft het museum ook veel abstracte kunst. Deze werken zijn voor brede interpretatie vatbaar en daardoor uitstekend geschikt voor de onverklaarbare, maar uiterst kunstzinnige truc die Mids wil uithalen.
Daarnaast laat hij zien hoe makkelijk het is om via de televisie gedachten te kunnen lezen. Deze week heeft hij ook weer twee verbijsterende illusies voorbereid voor een BN’er. Zijn nieuwste slachtoffer is komiek Najib Amhali. Hij heeft Victor geboeid en opgesloten, maar zijn bevrijding is uiteraard een kwestie van tijd.
Partnerbijdrage
Zin in actie, spanning en iconische karakters? Dan zit je deze week goed bij Paramount Network. De zender staat in het teken van superhelden en hun minder brave tegenhangers.
Vanavond op TV: Wat wij hebben doorstaan, Postcode Loterij Eén tegen 100, New York Minute
22:04Dit is de winnaar van Make Up Your Mind 2025
13:33Koning staat stil bij 'dag met twee gezichten'
13:22Angela Schijf reageert op vertrek van Victor Reinier bij Flikken Maastricht
13:06Deze mannen zien we in Echte Jongens op Safari