TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Presentator Viktor Brand is in deze aflevering van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak op het Zeeuwse eiland Goeree-Overflakkee. Mr. Frank Visser heeft daar een flinke klus te klaren, want buren hebben hier ruzie over bomen.
De zeventigjarige Jannie heeft een vrijstaand huis, maar heeft toch nog last van haar buren Jan en Gina. Zij hebben bomen in hun tuin staan, die volgens Jannie voor overlast zorgen. Jan en Gina zijn intussen helemaal klaar met het geklaag van hun buurvrouw en zijn absoluut niet van plan de bomen te verwijderen.
De buren in het plaatsje Sommelsdijk zien daarom ook geen andere uitweg meer: ze doen een beroep op mr. Visser. Hij moet beoordelen of de bomen rechtmatig in de tuin staan en hoopt met een uitspraak de vete tussen de buren de kop in te drukken.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter