TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Mooi maar loodzwaar, zo valt de Beste zangers special voor Kika misschien wel het best te omschrijven. Oud-deelnemers van de zangwedstrijd kwamen samen voor een benefieteditie die met recht bijzonder genoemd kan worden.
Dat er een traantje wordt gelaten bij Beste zangers is meer regel dan uitzondering, maar doorgaans is er ook voldoende reden voor vrolijkheid. Die pret was in deze avondvullende editie ver te zoeken.
Jan Smit en Kika-ambassadrice Maria Fiselier ontvingen in Sevilla een contigent Beste zangers-veteranen als Jan Dulles, Douwe Bob, Mell en Floor Jansen die mooie, maar vooral emotioneel zware duetten zongen.
Roxeanne Hazes en Bente Fokkens kregen iedereen op de bank stil met hun liedje Zes ballonnen, geschreven door Bente die het nummer rauw en recht uit het hart bracht. Roxeannes stemgeluid bleek een mooie match wat resulteerde in een gedenkwaardig optreden.
Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025