TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er is eindelijk een startdatum bekend van het nieuwe tv-programma I Want Your Song. Vorig jaar kondigde SBS6 het nieuwe muziekprogramma al aan, maar wanneer het te zien zou zijn bleef onbekend. Tot vandaag!
Vanaf 1 juli gaan artiesten op zoek naar een nieuwe hit in I Want Your Song. Liedjesschrijvers die normaal gesproken liever op de achtergrond blijven stappen voor één keer uit de schaduw. Ze pitchen hun eigen geschreven nummers aan bekende Nederlandse artiesten in de hoop dat die het een pareltje vinden en ermee aan de slag willen.
Lees ook: Snelle maakt zijn debuut als presentator van I Want Your Song
In elke aflevering staat één artiest centraal waarvoor vijf songwriters naar de studio komen. De liedjesschrijvers presenteren onder begeleiding van een live band hun nummer aan de artiest die uiteindelijk één nummer moet kiezen. De winnaar ziet zijn of haar lied bekroond worden met een videoclip en officiële lancering. Ook is het nummer direct na de uitzending online te beluisteren.
De artiesten die meedoen zijn: Miss Montreal (1 juli), Gerard Joling (8 juli), Rolf Sanchez (15 juli), OG3NE (22 juli), Tino Martin (29 juli), Samantha Steenwijk (5 augustus), Mart Hoogkamer (12 augustus) en Nick & Simon (19 augustus). De presentatie van de muzikale show is in handen van zanger en rapper Snelle.
I Want Your Song is vanaf 1 juli 2022 elke vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los