TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Velen hebben de hoop dat Davina Michelle namens Nederland naar Basel 2025 gaat, mede doordat de Rotterdamse zangeres tijdens het Eurovisie Songfestival in Nederland in 2021 een verpletterende indruk achterliet. Ze vertolkte destijds The Power of Water op het podium van Ahoy Rotterdam en liet zien van internationale allure te zijn.
De mannen van Vandaag Inside opperden woensdag ook al Davina Michelle als Nederlandse afvaardiging. ,,Laten we nou gewoon Davina Michelle sturen”, zei René van der Gijp. Tafelgenoot Johan Derksen deelde zijn mening. ,,Ik denk dat dat de beste is die je kan sturen. Die is commercieel, die kan goed zingen, die heeft een goede uitstraling.”
Toch gaat de zangeres zelf niet mee in alle lofuitingen en verzoeken om naar Zwitserland af te reizen. ,,Zeg nooit nooit, maar ze wil het juiste moment vinden en de juiste song hebben. En die heeft ze nog niet. Dus nee, ze is niet van plan om mee te doen", zegt de pr-vrouw van Davina Michelle in gesprek met het AD.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'