TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Velen hebben de hoop dat Davina Michelle namens Nederland naar Basel 2025 gaat, mede doordat de Rotterdamse zangeres tijdens het Eurovisie Songfestival in Nederland in 2021 een verpletterende indruk achterliet. Ze vertolkte destijds The Power of Water op het podium van Ahoy Rotterdam en liet zien van internationale allure te zijn.
De mannen van Vandaag Inside opperden woensdag ook al Davina Michelle als Nederlandse afvaardiging. ,,Laten we nou gewoon Davina Michelle sturen”, zei René van der Gijp. Tafelgenoot Johan Derksen deelde zijn mening. ,,Ik denk dat dat de beste is die je kan sturen. Die is commercieel, die kan goed zingen, die heeft een goede uitstraling.”
Toch gaat de zangeres zelf niet mee in alle lofuitingen en verzoeken om naar Zwitserland af te reizen. ,,Zeg nooit nooit, maar ze wil het juiste moment vinden en de juiste song hebben. En die heeft ze nog niet. Dus nee, ze is niet van plan om mee te doen", zegt de pr-vrouw van Davina Michelle in gesprek met het AD.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert