TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Velen hebben de hoop dat Davina Michelle namens Nederland naar Basel 2025 gaat, mede doordat de Rotterdamse zangeres tijdens het Eurovisie Songfestival in Nederland in 2021 een verpletterende indruk achterliet. Ze vertolkte destijds The Power of Water op het podium van Ahoy Rotterdam en liet zien van internationale allure te zijn.
De mannen van Vandaag Inside opperden woensdag ook al Davina Michelle als Nederlandse afvaardiging. ,,Laten we nou gewoon Davina Michelle sturen”, zei René van der Gijp. Tafelgenoot Johan Derksen deelde zijn mening. ,,Ik denk dat dat de beste is die je kan sturen. Die is commercieel, die kan goed zingen, die heeft een goede uitstraling.”
Toch gaat de zangeres zelf niet mee in alle lofuitingen en verzoeken om naar Zwitserland af te reizen. ,,Zeg nooit nooit, maar ze wil het juiste moment vinden en de juiste song hebben. En die heeft ze nog niet. Dus nee, ze is niet van plan om mee te doen", zegt de pr-vrouw van Davina Michelle in gesprek met het AD.
Timothy (B&B Vol Liefde) benaderd voor realityserie: 'Iedereen wil me hebben'
12:38Tina Nijkamp: 'Van deze BN'er schrik ik 's nachts nog weleens wakker'
10:40Anouk Maas neemt (voorlopig) afscheid van Woeste Grond: 'Ga het onwijs missen'
10:00Rivkah op het Veld deelt haar kijktips: 'Deze serie is zo goed geschreven en geacteerd'
09:50Wanneer begint het nieuwe seizoen van The Masked Singer?
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
