TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Andy, Wesley en Wilfred komen voor 25.000 euro een kwartiertje optreden. Ze zingen dan hun zomerhit 'Een Aperolletje' en brengen ook 'Meisjes met rode haren' ten gehore.
De vraag is natuurlijk waarom de prijs zo hoog is. Dat heeft met name te maken met het feit dat Wesley niet elke week op het podium wil staan. Door de hoge prijs van 25.000 euro blijven de boekingen beperkt, waardoor de agenda niet te vol loopt.
De drie hebben overigens hun eerste optreden al gegeven. Dat gebeurde tijdens het Muziekfeest Op 't Plein in Uden. RTL Boulevard heeft beelden.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau