TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Andy, Wesley en Wilfred komen voor 25.000 euro een kwartiertje optreden. Ze zingen dan hun zomerhit 'Een Aperolletje' en brengen ook 'Meisjes met rode haren' ten gehore.
De vraag is natuurlijk waarom de prijs zo hoog is. Dat heeft met name te maken met het feit dat Wesley niet elke week op het podium wil staan. Door de hoge prijs van 25.000 euro blijven de boekingen beperkt, waardoor de agenda niet te vol loopt.
De drie hebben overigens hun eerste optreden al gegeven. Dat gebeurde tijdens het Muziekfeest Op 't Plein in Uden. RTL Boulevard heeft beelden.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji