TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Andy, Wesley en Wilfred komen voor 25.000 euro een kwartiertje optreden. Ze zingen dan hun zomerhit 'Een Aperolletje' en brengen ook 'Meisjes met rode haren' ten gehore.
De vraag is natuurlijk waarom de prijs zo hoog is. Dat heeft met name te maken met het feit dat Wesley niet elke week op het podium wil staan. Door de hoge prijs van 25.000 euro blijven de boekingen beperkt, waardoor de agenda niet te vol loopt.
De drie hebben overigens hun eerste optreden al gegeven. Dat gebeurde tijdens het Muziekfeest Op 't Plein in Uden. RTL Boulevard heeft beelden.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
