TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al vrij snel werd duidelijk dat er een draaischijf aan te pas zou komen bij het optreden van de twee. "Zodra het idee kwam dat we Eurovisie gingen doen, hadden zij al een idee hoe ze het voor zich zagen qua performance. De draaiende schijf hoorde daar al vanaf het begin bij. Dat is ook nooit een vraagstuk geweest", zo zegt Mia.
Presteren op zo'n draaiende schijf is nog best even wennen, kwamen ze achter. "Als we het keer op keer achter elkaar aan het repeteren waren was het soms net alsof je van een boot kwam", zo duidt Dion tegenover het persbureau.
Na de gewenningsfase lijken de twee nu helemaal oké met het podium, dat een belangrijk onderdeel is van de act. "Dat is waar we nu zijn beland: dat we die schijf op gaan, alleen maar met elkaar in de juiste emotie hoeven te zitten en de rest gaat eigenlijk gewoon vanzelf. Maar je moet wel je koppie erbij houden."
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?