TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al vrij snel werd duidelijk dat er een draaischijf aan te pas zou komen bij het optreden van de twee. "Zodra het idee kwam dat we Eurovisie gingen doen, hadden zij al een idee hoe ze het voor zich zagen qua performance. De draaiende schijf hoorde daar al vanaf het begin bij. Dat is ook nooit een vraagstuk geweest", zo zegt Mia.
Presteren op zo'n draaiende schijf is nog best even wennen, kwamen ze achter. "Als we het keer op keer achter elkaar aan het repeteren waren was het soms net alsof je van een boot kwam", zo duidt Dion tegenover het persbureau.
Na de gewenningsfase lijken de twee nu helemaal oké met het podium, dat een belangrijk onderdeel is van de act. "Dat is waar we nu zijn beland: dat we die schijf op gaan, alleen maar met elkaar in de juiste emotie hoeven te zitten en de rest gaat eigenlijk gewoon vanzelf. Maar je moet wel je koppie erbij houden."
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson