TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de vraag of hij ooit nog eens Nederland zal representeren op het Songfestival, antwoordt Duncan: "Nee, dat zou een beetje raar zijn. Ik heb het al gedaan." Hij zal dit jaar dus ook niet zijn titel gaan verdedigen in Nederland.
Sinds zijn deelname aan het Songfestival in Israël, gaat Duncans zangcarrière als een speer en vliegt 'ie de wereld over. Naast een toer door Europa, werkt hij op dit moment aan nieuwe muziek in Los Angeles. Dat zangeres meerdere keren aan het Songfestival meedoen, is overigens niet zo gek: Edsilia Rombley (1998 en 2007) en Waylon (2014 en 2018) deden het bijvoorbeeld ook.
Heb jij nog een vraag voor Duncan? Die kun je onder deze Instagram-post stellen:
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: Kamp Waes, De Bevers, Men in Black 3
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver