TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Simons nam donderdagavond de rol van Maria voor haar rekening in The Passion. Eerder deze week maakte ze bekend dat ze een miskraam had gekregen tijdens de repetities. Met dat heftige nieuws in het achterhoofd zat de televisiekijker donderdagavond soms tot tranen geroerd op de bank toen ze een duet vertolkte met Dorian Bindels. Zelf raakte ze zichtbaar emotioneel.
Via Instagram reageerde Simons vrijdag op alle steunbetuigingen die ze kreeg. "Ik ben zo dankbaar dat ik Maria mocht spelen, een pittige rol die niet alleen mij heel emotioneel heeft gemaakt, maar jullie blijkbaar ook. Ik geniet van jullie verhalen", zo schrijft ze.
Simons begint het bericht met "lieve mensen, dank jullie wel voor alle dm's en mooie berichten".
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los