TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Simons nam donderdagavond de rol van Maria voor haar rekening in The Passion. Eerder deze week maakte ze bekend dat ze een miskraam had gekregen tijdens de repetities. Met dat heftige nieuws in het achterhoofd zat de televisiekijker donderdagavond soms tot tranen geroerd op de bank toen ze een duet vertolkte met Dorian Bindels. Zelf raakte ze zichtbaar emotioneel.
Via Instagram reageerde Simons vrijdag op alle steunbetuigingen die ze kreeg. "Ik ben zo dankbaar dat ik Maria mocht spelen, een pittige rol die niet alleen mij heel emotioneel heeft gemaakt, maar jullie blijkbaar ook. Ik geniet van jullie verhalen", zo schrijft ze.
Simons begint het bericht met "lieve mensen, dank jullie wel voor alle dm's en mooie berichten".
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky