TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers drongen, na de bewuste aflevering waarin het nummer te zien was, aan om het uit te brengen en dat blijkt een groot succes.
In de serie is te zien hoe de carrière van het personage Martin Morero niet echt over rozen gaat. Toch weet hij weer een hit te scoren, dat in het echt werd geschreven door Yves Berendse en Julian Vahle, de zoon van Linda de Mol.
Voor de camera vertelt Yves dat hij het nummer gemaakt had, maar hij niet helemaal goed wist of het wel bij hem paste. Toen de naam Martin Morero viel, had hij er wel oren naar om samen met Julian het om te toveren tot een hit voor de fictieve volkszanger uit de serie.
Voor wie er geen genoeg van krijgt:
Gooische Vrouwen is nu helemaal te streamen op Videoland.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar