TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
In GTST speelt Noa tienermoeder Demi Verduyn, maar in de videoclip bij Wil niet meer neemt ze afscheid van het verlegen imago van haar personage in de soap.
Toch ontkomt ze ook in haar liedje niet aan lief en leed. In RTL Boulevard vertelt ze over het nummer: "Het is eigenlijk een heartbreak song over een meisje dat heel veel geeft aan een jongen en niks terugkrijgt. Ik ben heel erg blij met het resultaat."
Voordat Noa landelijk bekend werd als actrice was ze al een veelgevraagd zangeres en performer in musicals. Zo speelde ze in voorstellingen als Annie, The Sound of Music en André het astronautje. In 2019 deed ze als lid van meidengroep 6times mee aan het Junior Songfestival waar ze de tweede plaats behaalde.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?