Muziek
GTST-actrice Noa Zwan lanceert eerste single
Jef Willemsen
  ·  
In GTST speelt Noa tienermoeder Demi Verduyn, maar in de videoclip bij Wil niet meer neemt ze afscheid van het verlegen imago van haar personage in de soap.
'Heartbreak song'
Toch ontkomt ze ook in haar liedje niet aan lief en leed. In RTL Boulevard vertelt ze over het nummer: "Het is eigenlijk een heartbreak song over een meisje dat heel veel geeft aan een jongen en niks terugkrijgt. Ik ben heel erg blij met het resultaat."
Musicals
Voordat Noa landelijk bekend werd als actrice was ze al een veelgevraagd zangeres en performer in musicals. Zo speelde ze in voorstellingen als Annie, The Sound of Music en André het astronautje. In 2019 deed ze als lid van meidengroep 6times mee aan het Junior Songfestival waar ze de tweede plaats behaalde.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Tom Waes nu ook in Nederland te zien met Het Verhaal van Vlaanderen
"Ik ben er zeker van dat de kijker die verwondering ook zal voelen", zegt Tom Waes. Tijdens de voorbereidingen van de nieuwe tiendelige serie Het Verhaal van Vlaanderen heeft de presentator zelf veel opgestoken.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:00Joep van Deudekom te zien in Verborgen Verleden: 'Wist weinig over mijn familiegeschiedenis'
09:24Jeroen van Koningsbrugge slaat zijn eigen tv-programma's het liefst over
08:58De TV van gisteren: Beschamende 93.000 kijkers voor halve finale Avastars
06:47Vanavond op TV: Trom, Big brother, South Park: Bigger, Longer & Uncut
17:51Aankomend seizoen van Make Up Your Mind bevat nieuwe spelelementen