TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
In GTST speelt Noa tienermoeder Demi Verduyn, maar in de videoclip bij Wil niet meer neemt ze afscheid van het verlegen imago van haar personage in de soap.
Toch ontkomt ze ook in haar liedje niet aan lief en leed. In RTL Boulevard vertelt ze over het nummer: "Het is eigenlijk een heartbreak song over een meisje dat heel veel geeft aan een jongen en niks terugkrijgt. Ik ben heel erg blij met het resultaat."
Voordat Noa landelijk bekend werd als actrice was ze al een veelgevraagd zangeres en performer in musicals. Zo speelde ze in voorstellingen als Annie, The Sound of Music en André het astronautje. In 2019 deed ze als lid van meidengroep 6times mee aan het Junior Songfestival waar ze de tweede plaats behaalde.
De streamingtip van de week: One Battle After Another
14:03De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen