TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze nieuwe en tweedelige show van BNNVARA krijgen Nederlandse artiesten letterlijk en figuurlijk een podium.
Ilse deLange en Matthijs van Nieuwkerk maken Pop22 dan ook niet voor niets. "We zijn op missie", maakt Matthijs van Nieuwkerk duidelijk in de preview. "Om de Nederlandse popmuziek ook echt daadwerkelijk in de etalage te zetten", kopt Ilse verder in. "Wij laten de actuele popmuziek zien."
Het is dan ook popmuziek in de breedste zin van het woord: van populaire artiesten van dit moment als rapper Snelle, legendarische muziekgroepen, beginnende muzikanten tot nog onontdekte talenten. Stuk voor stuk krijgen ze in een cirkel ergens in Nederland de kans om nummers voor elkaar en de presentatoren te spelen. En dat kan in alle genres zijn. Zo komen rock, soul, hiphop en dance allemaal samen.
Bekijk hier snel de eerste beelden.
is op donderdag 19 en 26 april om 21:30 uur te zien op NPO1 te zien.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen