TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
"Dit was zo cool", jubelde de veertienjarige Chiara vlak na de winst. "Ik kijk het al sinds ik vier ben en elk jaar denk ik: volgend jaar ga ik meedoen. En nu doe ik mee en hebben we gewoon gewonnen!"
Stay Tuned ging samen met zangeres Veronika lange tijd gelijk op, maar aan het slot beslisten de kijkers thuis in het voordeel van het kwartet. "Toen dat moment kwam, kon ik echt even niet meer helder nadenken. Er ging van alles door me heen", keek Chiara terug.
Rotterdam Ahoy zong mee met het nummer Music van Stay Tuned. "Iedereen was aan het meezingen en dansen. Dat was echt geweldig", vervolgt Chiara. "We wilden dat iedereen feest zou vieren."
Het Junior Eurovisie Songfestival vindt op 16 november plaats in Madrid. In de Spaanse hoofdstad hoopt Stay Tuned hoge ogen te gooien. "We willen winnen! Jazeker!" Op NPO Zapp wordt voorafgaand aan de internationale finale een Junior Eurovisie Songfestival Update uitgezonden, waarin de belevenissen van Stay Tuned te volgen zijn.
Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit
14:06Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'