TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij veel mensen zal bij de naam Kensington vast wel een belletje rinkelen. Deze band groeide de afgelopen jaren namelijk uit tot de grootste band van Nederland uiteraard inclusief de grootste optredens binnen ons land. Van Ekko tot TivoliVredenburg, van de Ziggo Dome tot de Johan Cruijff ArenA: er is bijna geen zaal waar ze niet hebben gestaan.
Toch komt er dit jaar nog een einde aan hun oorspronkelijke samenstelling. Leadzanger Eloi Youssef zal namelijk de band verlaten vanwege 'een verschil in toekomstvisie'. "We snappen dat dit veel kan zijn om te verwerken voor iedereen die zoveel tijd en liefde in onze band heeft gestoken. We vatten dit zelf ook zeker niet licht op. Het is en blijft een eer om onze muziek met jullie te delen. We hebben de afgelopen 14 jaar waanzinnige en onvergetelijke momenten beleefd en daar zullen we jullie altijd ontzettend dankbaar voor blijven", aldus de band eerder in een statement.
Voordat dit moment is aangebroken, kun je eerst nog genieten van de muziek die al wel is uitgebracht.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten