TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij veel mensen zal bij de naam Kensington vast wel een belletje rinkelen. Deze band groeide de afgelopen jaren namelijk uit tot de grootste band van Nederland uiteraard inclusief de grootste optredens binnen ons land. Van Ekko tot TivoliVredenburg, van de Ziggo Dome tot de Johan Cruijff ArenA: er is bijna geen zaal waar ze niet hebben gestaan.
Toch komt er dit jaar nog een einde aan hun oorspronkelijke samenstelling. Leadzanger Eloi Youssef zal namelijk de band verlaten vanwege 'een verschil in toekomstvisie'. "We snappen dat dit veel kan zijn om te verwerken voor iedereen die zoveel tijd en liefde in onze band heeft gestoken. We vatten dit zelf ook zeker niet licht op. Het is en blijft een eer om onze muziek met jullie te delen. We hebben de afgelopen 14 jaar waanzinnige en onvergetelijke momenten beleefd en daar zullen we jullie altijd ontzettend dankbaar voor blijven", aldus de band eerder in een statement.
Voordat dit moment is aangebroken, kun je eerst nog genieten van de muziek die al wel is uitgebracht.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6