TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij veel mensen zal bij de naam Kensington vast wel een belletje rinkelen. Deze band groeide de afgelopen jaren namelijk uit tot de grootste band van Nederland uiteraard inclusief de grootste optredens binnen ons land. Van Ekko tot TivoliVredenburg, van de Ziggo Dome tot de Johan Cruijff ArenA: er is bijna geen zaal waar ze niet hebben gestaan.
Toch komt er dit jaar nog een einde aan hun oorspronkelijke samenstelling. Leadzanger Eloi Youssef zal namelijk de band verlaten vanwege 'een verschil in toekomstvisie'. "We snappen dat dit veel kan zijn om te verwerken voor iedereen die zoveel tijd en liefde in onze band heeft gestoken. We vatten dit zelf ook zeker niet licht op. Het is en blijft een eer om onze muziek met jullie te delen. We hebben de afgelopen 14 jaar waanzinnige en onvergetelijke momenten beleefd en daar zullen we jullie altijd ontzettend dankbaar voor blijven", aldus de band eerder in een statement.
Voordat dit moment is aangebroken, kun je eerst nog genieten van de muziek die al wel is uitgebracht.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'