TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De muziekkenner - die programma's maakte met Van Nieuwkerk rond de Top2000 - spreekt van een 'falende organisatie' en weigert alleen de schuld neer te leggen bij de presentator.
"Een medewerker - een heel belangrijke medewerker, maar toch, een medewerker die onder een hoofdredacteur die onder een directie valt - misdraagt zich. Hij is de oorzaak. Maar om het structureel uit de hand te laten lopen, daar heb je een falende organisatie voor nodig", is hij stellig op het sociale medium.
Blokhuis geeft ook aan dat hij de sfeer - zoals deze is geschetst in het artikel in de Volkskrant - niet herkent. "Ik werk al twintig jaar goed met Matthijs: vrolijk, geïnspireerd en vakkundig. Ik herken de sfeer van het artikel niet - maar Top 2000 à Go-Go is een ander programma dan DWDD."
Zaterdag werd bekend dat de opnames voor het programma Top2000 Quiz voorlopig geen doorgang vinden. Van Nieuwkerk zou de presentator worden.
Voor nu even dit: pic.twitter.com/SgruaHVYOC — Leo Blokhuis (@LeoBlokhuis) November 19, 2022
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday