TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Mart Hoogkamer schoof samen met superfan Melissa aan bij I can see your voice om te helpen bepalen wie van de zeven deelnemers kan zingen en wie echt aan het playbacken is.
Na anderhalf uur vermaak was in de finale alleen nog de Musicalster over. Mart had al eerder aangegeven zijn twijfels te hebben of ze een zangstem heeft, maar moest uiteindelijk toch het podium met haar delen om zijn zomerhit Unchained melody te zingen.
Mart begon de klassieker van de Righteous Brothers en hield zijn adem in toen de Musicalster aan de beurt kwam. De vrees bleek volledig ongegrond: ze beschikt over een loepzuivere, klassiek geschoolde stem en hield Hoogkamer met gemak bij. Naast tranen bij superfan Melissa en een staande ovatie van het panel was ook het publiek dolenthousiast.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy