TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
In ARIA strijden operazangers van alle leeftijden om de hoofdprijs: een studiebeurs aan de Nationale Opera om hun talent nog beter te leren benutten.
Het eerste seizoen werd eind november vorig jaar op overtuigende wijze gewonnen door Eleonora. Kijkers en kenners roemden haar veelzijdig repertoire en stralende stem. Uiteindelijk zagen 1,2 miljoen mensen hoe ze zich naar de overwinning zong en dat smaakt naar meer.
Los van een korte kandidatenoproep begin april liet Omroep MAX nog niets los over de tweede reeks van de door Dionne Stax gepresenteerde talentenjacht. Nu de voorbereidingen achter de rug zijn is het tijd voor de opnames en daar is publiek bij nodig.
Vanaf zondag 14 augustus wordt het nieuwe seizoen opgenomen in De Gashouder in Amsterdam. Het Nationaal Jeugdorkest onder leiding van Leonard Evers begeleidt alle tien talenten terwijl ze zich wagen aan gevarieerd werk: van Mozart naar Puccini en van Wagner naar Rossini.
Kaarten zijn te bestellen via deze link.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?