TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We zijn zeker on speaking terms. We hebben af en toe contact, maar ik laat het helemaal aan Simon om te vertellen wat hij gaat doen en wanneer", zo zegt hij voor de camera's van RTL Boulevard.
Natuurlijk wordt Nick ook gevraagd hoe het is om nu niet meer als duo te opereren. Hij ziet voor- en nadelen, zo zegt hij tegen de vragensteller. "Ik kan alles nu zelf bepalen. Als ik een stap naar links wil doen dan kan dat zonder te overleggen", zegt hij.
Het voordeel van het zijn van een duo was er volgens Nick dus ook. "Het was zo dat je altijd een klankbord had en dat had echt wel voordelen", zegt de zanger. "Als je iets hebt gemaakt waar je niet zo zeker over bent dan heb je altijd iemand die kan zeggen 'ja' of 'nee'"
Tot slot had Nick nog lovende woorden over de toekomst van zijn oude maat. "Het is een creatief heel sterke jongen. Die gaat zeker met iets heel leuks komen."
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'