TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Binnenkort kunnen we een nieuwe show toevoegen aan het rijtje muziekprogramma's op de Nederlandse televisie: Alles Is Muziek.
Dat blijkt uit een oproep van Blue Circle Casting.
In de nieuwe spelshow van RTL 4 nemen twee teams van bekende Nederlanders het onder leiding van twee bekende teamcaptains tegen elkaar op. In verschillende rondes strijden ze om alledaagse voorwerpen die ze in de finale nodig hebben om een bekend popliedje na te spelen. Er mogen namelijk geen instrumenten worden gebruikt. Uiteindelijk kiest het publiek welk optreden ze het beste vonden en welk team daarmee de aflevering wint.
Lees ook: Derde seizoen voor Klassiekers met Kleinsma
Er wordt nog publiek gezocht voor de opnames van Alles Is Muziek. Deze vinden gedurende de maand februari plaats in Aalsmeer. Aanmelden kan op deze pagina. Wanneer het nieuwe tv-programma te zien is bij RTL 4 is nog niet bekend.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire