TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Tegenover RTL Boulevard laat Rachel weten dat ze de uitspraken van Roxeanne niet herkent. "Vol verbazing hebben wij vandaag de diverse berichten gelezen over Roxeannes uitlatingen", zo opent Rachel het statement. "Laten we het erop houden dat het vooral de rijke fantasie is van een toen nog jong meisje."
Roxeanne vertelde in Beste Zangers dat ze in de steek werd gelaten toen haar vader André overleed. Verder zei ze dat ze vroeger vaak bij vreemde gezinnen werd geplaatst op het moment dat vader André op de planken stond. Dat Rachel haar in de steek liet was volgens Roxeanne 'de grootste klap' die ze heeft gehad in haar jeugd.
Moeder Rachel baalt van de manier waarop deze uitlatingen zijn opgepikt: "het is jammer dat de eenzijdigheid van dit soort uitlatingen gelijk als waarheid wordt aangenomen."
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)