TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenover RTL Boulevard laat Rachel weten dat ze de uitspraken van Roxeanne niet herkent. "Vol verbazing hebben wij vandaag de diverse berichten gelezen over Roxeannes uitlatingen", zo opent Rachel het statement. "Laten we het erop houden dat het vooral de rijke fantasie is van een toen nog jong meisje."
Roxeanne vertelde in Beste Zangers dat ze in de steek werd gelaten toen haar vader André overleed. Verder zei ze dat ze vroeger vaak bij vreemde gezinnen werd geplaatst op het moment dat vader André op de planken stond. Dat Rachel haar in de steek liet was volgens Roxeanne 'de grootste klap' die ze heeft gehad in haar jeugd.
Moeder Rachel baalt van de manier waarop deze uitlatingen zijn opgepikt: "het is jammer dat de eenzijdigheid van dit soort uitlatingen gelijk als waarheid wordt aangenomen."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur