TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froger, beter bekend als de opper-Topper, deed deze opmerkelijke uitspraak in Beste zangers waarin hij terugblikte op zijn deelname.
Het was de droom van Gordon om mee te doen aan het liedjesfestijn, hij bedacht, componeerde en schreef het nummer Shine dan ook helemaal zelf. Het was bedoeld als positieve, liefdevolle boodschap voor de wereld. Maar de mannen en hun stralende handlampjes werden uiteindelijk voorlaatste in de halve finale.
Ondanks alle hectiek en de druk van het Eurovisie Songfestival is René toch blij dat hij het mee heeft mogen maken. Wat hem betreft is het evenement een bijzondere ervaring.
Partnerbijdrage
Bijzondere onthulling in Make Up Your Mind: 'Ik heb zo tegen jou moeten jokken' (video)
09:32Nagenieten: Desray maakt indruk met speciaal nummer voor Yves Berendse in Beste Zangers (video)
09:13De TV van gisteren: tranen in Beste Zangers én Make Up Your Mind
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Miljoenenjacht, The Italian Job
10:00Art Rooijakkers eerlijk over Dit Weet Jij Niet?!: 'Ik vind het bijna jammer dat ik het mag presenteren'