TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froger, beter bekend als de opper-Topper, deed deze opmerkelijke uitspraak in Beste zangers waarin hij terugblikte op zijn deelname.
Het was de droom van Gordon om mee te doen aan het liedjesfestijn, hij bedacht, componeerde en schreef het nummer Shine dan ook helemaal zelf. Het was bedoeld als positieve, liefdevolle boodschap voor de wereld. Maar de mannen en hun stralende handlampjes werden uiteindelijk voorlaatste in de halve finale.
Ondanks alle hectiek en de druk van het Eurovisie Songfestival is René toch blij dat hij het mee heeft mogen maken. Wat hem betreft is het evenement een bijzondere ervaring.
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'