TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Froger, beter bekend als de opper-Topper, deed deze opmerkelijke uitspraak in Beste zangers waarin hij terugblikte op zijn deelname.
Het was de droom van Gordon om mee te doen aan het liedjesfestijn, hij bedacht, componeerde en schreef het nummer Shine dan ook helemaal zelf. Het was bedoeld als positieve, liefdevolle boodschap voor de wereld. Maar de mannen en hun stralende handlampjes werden uiteindelijk voorlaatste in de halve finale.
Ondanks alle hectiek en de druk van het Eurovisie Songfestival is René toch blij dat hij het mee heeft mogen maken. Wat hem betreft is het evenement een bijzondere ervaring.
Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans