TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS deelde vrijdag op Instagram een filmpje, waarin is te zien hoe zorgvuldig ze met alle inzendingen zijn omgegaan. Er kwamen er 600 binnen, die langzaam werden teruggebracht tot een top vijf. Deze artiesten zijn uitgenodigd om het liedje live te komen zingen, zo wordt duidelijk in het filmpje.
De selectiecommissie bestaat uit veel lieden, waaronder ook mensen die zelf als artiest door het leven gaan. Twan van de Nieuwenhuijzen, Carolien Borgers, Hila Noorzai, Cornald Maas, Sander Lantinga, Jacqueline Govaert en Jaap Reesema bepalen uiteindelijk wie volgend jaar in Malmö namens Nederland de microfoon ter hand neemt.
Het Eurovisie Songfestival is op dinsdag 7, donderdag 9 en zaterdag 11 mei 2024 te zien. Bekijk hieronder het filmpje dat vrijdag werd gedeeld.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'