TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe NTR-programma The Best of Pop worden de muzikale schatten van bekende artiesten uitgelicht. Elke aflevering draait weer om een andere legendarische artiest, van George Michael en Taylor Swift tot Stevie Wonder en Elvis Presley. Deze eerste aflevering focust zich op Tina Turner.
Diederik Ebbinge presenteert de show, maar hij staat er zeker niet alleen voor. Iedere aflevering wordt hij sowieso bijgestaan door radio-dj Angelique Houtveen, die de verhalen achter de nummers deelt.
Daarnaast brengen diverse bekende Nederlandse artiesten als Marlijn Weerdenburg, Berget Lewis en 3JS, hun eigen interprestatie van de grootste hits van de artiest in kwestie. The Best of Pop is daarmee dus een mix van Top 2000 a Go-Go en Beste Zangers.
Benieuwd? The Best of Pop is vanaf 6 februari 2025 iedere donderdag om 20:35 uur te zien bij NTR op NPO 1.
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside