TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
In het nieuwe NTR-programma The Best of Pop worden de muzikale schatten van bekende artiesten uitgelicht. Elke aflevering draait weer om een andere legendarische artiest, van George Michael en Taylor Swift tot Stevie Wonder en Elvis Presley. Deze eerste aflevering focust zich op Tina Turner.
Diederik Ebbinge presenteert de show, maar hij staat er zeker niet alleen voor. Iedere aflevering wordt hij sowieso bijgestaan door radio-dj Angelique Houtveen, die de verhalen achter de nummers deelt.
Daarnaast brengen diverse bekende Nederlandse artiesten als Marlijn Weerdenburg, Berget Lewis en 3JS, hun eigen interprestatie van de grootste hits van de artiest in kwestie. The Best of Pop is daarmee dus een mix van Top 2000 a Go-Go en Beste Zangers.
Benieuwd? The Best of Pop is vanaf 6 februari 2025 iedere donderdag om 20:35 uur te zien bij NTR op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, MasterChef Australië: Dessert masters, I, Robot
21:56Kijkers gaan los over eerste aflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
21:05Bijzondere ode aan Joost Prinsen in Met het Mes op Tafel: 'Hij keek nog altijd'