TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
In deze documentaire reist de prijswinnende journalist Mobeen Azhar naar de Verenigde Staten om te ontdekken hoe Ye (voorheen Kayne West) nu eigenlijk een uithangbord is geworden voor haat en verdeeldheid.
Om hierachter te komen, gaat hij niet over één nacht ijs. Mobeen Azhar bezoekt onder meer Cody in Wyoming, waar Kayne in 2019 een enorme boerderij kocht. In Code veranderde hij echt van een provocerende rapper in een wedergeboren christen. Ook wilde hij banen creëeren in zijn nieuwe woonplaats, door de productie van zijn modelijn Cody daarnaartoe te halen.
In Los Angeles onderzoekt Mobeen hoe de presidentiële campagne van Ye voor de verkiezingen van 2024 vorm lijkt te krijgen. Tot zorgen van velen bundelt Ye zijn krachten met een extreem rechtse online streamer, bekend om zijn antisemitische uitspraken. Ye uit steeds meer onverdraagzame overtuigingen en dat is bijzonder, zo vindt de maker. Hij kan immers niet begrijpen waarom Ye zich nu juist zo hard maakt voor de 'white supremacy'-beweging.
Wie weet kan hij het hem zelf vragen. Aan het einde van deze documentaire krijgt Mobeen een direct lijntje met de Amerikaanse artiest.
De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'