TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waylon en Ilse DeLange werden in 2014 met Calm After the Storm tweede op het Eurovisie Songfestival in Denemarken, de reeks die de Oostenrijkse Conchita Würst won. Na hun (internationale) succes samen, werd duidelijk dat er een aanvaring tussen de twee was geweest en vervolgde ze ieder voor zich hun eigen carrière.
Toen Renze Klamer vrijdagavond aan Waylon vroeg of die reünie er nou van komt, zei de zanger: "Je weet nooit wat de toekomst brengt. (...) Wie weet, ik sta overal voor open." Waylon is wel van mening dat hij en Ilse, die elkaar al 'veertig jaar en een beetje' kennen, 'eerst goed moeten praten' over een eventuele reünie. Maar: "Ik denk dat er iets is wat niet helemaal afgemaakt is, wat niet helemaal geworden is wat het had moeten worden." Vervolgens zong hij Calm After the Storm, zonder Ilse, in de talkshow.
Eerder gaf Waylon op Radio 538 al te kennen dat voor hem 'de deur nooit dicht is geweest' wat betreft The Common Linnets. "Iedereen maakt een comeback op dit moment. Dít zou pas een comeback zijn." Vervolgens zei Ilse voor de camera van RTL Boulevard dat het destijdse succes van The Common Linnets 'misschien toch wel een keer gevierd moet worden'. "Ik zeg nooit nooit."
Partnerbijdrage
Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'