TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Waylon en Ilse DeLange werden in 2014 met Calm After the Storm tweede op het Eurovisie Songfestival in Denemarken, de reeks die de Oostenrijkse Conchita Würst won. Na hun (internationale) succes samen, werd duidelijk dat er een aanvaring tussen de twee was geweest en vervolgde ze ieder voor zich hun eigen carrière.
Toen Renze Klamer vrijdagavond aan Waylon vroeg of die reünie er nou van komt, zei de zanger: "Je weet nooit wat de toekomst brengt. (...) Wie weet, ik sta overal voor open." Waylon is wel van mening dat hij en Ilse, die elkaar al 'veertig jaar en een beetje' kennen, 'eerst goed moeten praten' over een eventuele reünie. Maar: "Ik denk dat er iets is wat niet helemaal afgemaakt is, wat niet helemaal geworden is wat het had moeten worden." Vervolgens zong hij Calm After the Storm, zonder Ilse, in de talkshow.
Eerder gaf Waylon op Radio 538 al te kennen dat voor hem 'de deur nooit dicht is geweest' wat betreft The Common Linnets. "Iedereen maakt een comeback op dit moment. Dít zou pas een comeback zijn." Vervolgens zei Ilse voor de camera van RTL Boulevard dat het destijdse succes van The Common Linnets 'misschien toch wel een keer gevierd moet worden'. "Ik zeg nooit nooit."
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Video: Gerda, Mathilde en Geke uit Urk! zetten tatoeage op Mallorca
11:20Jet de Nijs maakt indruk bij talkshow Gert Verhulst: 'Ik kan weer naar Robs muziek luisteren' (video)
10:33Linda de Mol: 'De leukste cliffhanger ooit in komend seizoen van Gooische Vrouwen'
10:00Gerard Joling denkt nog lang niet aan stoppen: 'Zolang mijn lichaam en stem het volhouden'
10:00Bente Fokkens blikt terug op haar Beste Zangers-deelname: 'Schrok een beetje van hoe lief de kijkers zijn'