TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waylon en Ilse DeLange werden in 2014 met Calm After the Storm tweede op het Eurovisie Songfestival in Denemarken, de reeks die de Oostenrijkse Conchita Würst won. Na hun (internationale) succes samen, werd duidelijk dat er een aanvaring tussen de twee was geweest en vervolgde ze ieder voor zich hun eigen carrière.
Toen Renze Klamer vrijdagavond aan Waylon vroeg of die reünie er nou van komt, zei de zanger: "Je weet nooit wat de toekomst brengt. (...) Wie weet, ik sta overal voor open." Waylon is wel van mening dat hij en Ilse, die elkaar al 'veertig jaar en een beetje' kennen, 'eerst goed moeten praten' over een eventuele reünie. Maar: "Ik denk dat er iets is wat niet helemaal afgemaakt is, wat niet helemaal geworden is wat het had moeten worden." Vervolgens zong hij Calm After the Storm, zonder Ilse, in de talkshow.
Eerder gaf Waylon op Radio 538 al te kennen dat voor hem 'de deur nooit dicht is geweest' wat betreft The Common Linnets. "Iedereen maakt een comeback op dit moment. Dít zou pas een comeback zijn." Vervolgens zei Ilse voor de camera van RTL Boulevard dat het destijdse succes van The Common Linnets 'misschien toch wel een keer gevierd moet worden'. "Ik zeg nooit nooit."
Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen
09:20De TV van gisteren: kijkers leven enorm mee met Shirley in Zeeman Confronteert