TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waylon en Ilse DeLange werden in 2014 met Calm After the Storm tweede op het Eurovisie Songfestival in Denemarken, de reeks die de Oostenrijkse Conchita Würst won. Na hun (internationale) succes samen, werd duidelijk dat er een aanvaring tussen de twee was geweest en vervolgde ze ieder voor zich hun eigen carrière.
Toen Renze Klamer vrijdagavond aan Waylon vroeg of die reünie er nou van komt, zei de zanger: "Je weet nooit wat de toekomst brengt. (...) Wie weet, ik sta overal voor open." Waylon is wel van mening dat hij en Ilse, die elkaar al 'veertig jaar en een beetje' kennen, 'eerst goed moeten praten' over een eventuele reünie. Maar: "Ik denk dat er iets is wat niet helemaal afgemaakt is, wat niet helemaal geworden is wat het had moeten worden." Vervolgens zong hij Calm After the Storm, zonder Ilse, in de talkshow.
Eerder gaf Waylon op Radio 538 al te kennen dat voor hem 'de deur nooit dicht is geweest' wat betreft The Common Linnets. "Iedereen maakt een comeback op dit moment. Dít zou pas een comeback zijn." Vervolgens zei Ilse voor de camera van RTL Boulevard dat het destijdse succes van The Common Linnets 'misschien toch wel een keer gevierd moet worden'. "Ik zeg nooit nooit."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje