TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder meer omdat Cornelia na acht jaar de eerste vrouw is die namens Zweden naar het Songfestival gaat.
Ierland is met zeven winsten nog altijd de recordhouder, maar Zweden komt dichtbij. Het land won in totaal zes keer het Eurovisie Songfestival. De eerste keer was natuurlijk in 1974, toen ABBA Waterloo zong. Of Cornelia Jakobs voor de zevende winst gaat zorgen met Hold Me Closer? Op YouTube klinken lovende reacties als 'grote potentie om te winnen', 'rauw en authentiek' en 'kippenvel'. Oordeel zelf:
Inmiddels zijn alle veertig inzendingen voor het Eurovisie Songfestival in Turijn bekend. Naast Zweden, is nu ook van IJsland en Portugal duidelijk wie zij naar het muziekfestival sturen.
Namens IJsland gaan de zussen Sigga, Beta en Elín:
En Portugal stuurt zangeres MARO:
Ook alle nummers die de inzendingen gaan zingen zijn bekend, op twee na. Rosa Linn uit Armenië en Nadir Rustamli uit Azerbeidzjan moeten hun lied nog bekendmaken.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa