TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder meer omdat Cornelia na acht jaar de eerste vrouw is die namens Zweden naar het Songfestival gaat.
Ierland is met zeven winsten nog altijd de recordhouder, maar Zweden komt dichtbij. Het land won in totaal zes keer het Eurovisie Songfestival. De eerste keer was natuurlijk in 1974, toen ABBA Waterloo zong. Of Cornelia Jakobs voor de zevende winst gaat zorgen met Hold Me Closer? Op YouTube klinken lovende reacties als 'grote potentie om te winnen', 'rauw en authentiek' en 'kippenvel'. Oordeel zelf:
Inmiddels zijn alle veertig inzendingen voor het Eurovisie Songfestival in Turijn bekend. Naast Zweden, is nu ook van IJsland en Portugal duidelijk wie zij naar het muziekfestival sturen.
Namens IJsland gaan de zussen Sigga, Beta en Elín:
En Portugal stuurt zangeres MARO:
Ook alle nummers die de inzendingen gaan zingen zijn bekend, op twee na. Rosa Linn uit Armenië en Nadir Rustamli uit Azerbeidzjan moeten hun lied nog bekendmaken.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt