TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder meer omdat Cornelia na acht jaar de eerste vrouw is die namens Zweden naar het Songfestival gaat.
Ierland is met zeven winsten nog altijd de recordhouder, maar Zweden komt dichtbij. Het land won in totaal zes keer het Eurovisie Songfestival. De eerste keer was natuurlijk in 1974, toen ABBA Waterloo zong. Of Cornelia Jakobs voor de zevende winst gaat zorgen met Hold Me Closer? Op YouTube klinken lovende reacties als 'grote potentie om te winnen', 'rauw en authentiek' en 'kippenvel'. Oordeel zelf:
Inmiddels zijn alle veertig inzendingen voor het Eurovisie Songfestival in Turijn bekend. Naast Zweden, is nu ook van IJsland en Portugal duidelijk wie zij naar het muziekfestival sturen.
Namens IJsland gaan de zussen Sigga, Beta en Elín:
En Portugal stuurt zangeres MARO:
Ook alle nummers die de inzendingen gaan zingen zijn bekend, op twee na. Rosa Linn uit Armenië en Nadir Rustamli uit Azerbeidzjan moeten hun lied nog bekendmaken.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen
15:02Cornald Maas vindt déze Nederlandse Songfestival-inzendingen eigenlijk ‘niet geslaagd’
11:40Rico Verhoeven gaat de confrontatie met Johan Derksen aan in Vandaag Inside: 'Je bent roekeloos'
11:13Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien