TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder meer omdat Cornelia na acht jaar de eerste vrouw is die namens Zweden naar het Songfestival gaat.
Ierland is met zeven winsten nog altijd de recordhouder, maar Zweden komt dichtbij. Het land won in totaal zes keer het Eurovisie Songfestival. De eerste keer was natuurlijk in 1974, toen ABBA Waterloo zong. Of Cornelia Jakobs voor de zevende winst gaat zorgen met Hold Me Closer? Op YouTube klinken lovende reacties als 'grote potentie om te winnen', 'rauw en authentiek' en 'kippenvel'. Oordeel zelf:
Inmiddels zijn alle veertig inzendingen voor het Eurovisie Songfestival in Turijn bekend. Naast Zweden, is nu ook van IJsland en Portugal duidelijk wie zij naar het muziekfestival sturen.
Namens IJsland gaan de zussen Sigga, Beta en Elín:
En Portugal stuurt zangeres MARO:
Ook alle nummers die de inzendingen gaan zingen zijn bekend, op twee na. Rosa Linn uit Armenië en Nadir Rustamli uit Azerbeidzjan moeten hun lied nog bekendmaken.
De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten
17:32Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren
15:39Rob ontmoet nieuwe match in Married at First Sight
14:59Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'