TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op zaterdag 21 juni is de snelweg de hele dag afgesloten voor de festiviteiten rondom 750 jaar Amsterdam.
De artiesten en het publiek krijgen de kans om de artiesten te zien optreden op de snelweg. Niet op het plein dus en daarom heet het feest eenmalig Muziekfeest Op de Ring.
"Een groot feest met een keur aan Nederlandse artiesten, midden op de snelweg in Amsterdam, dat is nog nooit vertoond", aldus presentator Jan Smit. "En ik denk dat we dat in ons leven ook nooit meer mee gaan maken. Meepakken dus die kans!"
Muziekfeest Op de Ring is gratis te bezoeken en de start is om 16.00 uur. Vanwege de verwachte belangstelling vragen de organisatoren om lopend, met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
12:47Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert