TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op zaterdag 21 juni is de snelweg de hele dag afgesloten voor de festiviteiten rondom 750 jaar Amsterdam.
De artiesten en het publiek krijgen de kans om de artiesten te zien optreden op de snelweg. Niet op het plein dus en daarom heet het feest eenmalig Muziekfeest Op de Ring.
"Een groot feest met een keur aan Nederlandse artiesten, midden op de snelweg in Amsterdam, dat is nog nooit vertoond", aldus presentator Jan Smit. "En ik denk dat we dat in ons leven ook nooit meer mee gaan maken. Meepakken dus die kans!"
Muziekfeest Op de Ring is gratis te bezoeken en de start is om 16.00 uur. Vanwege de verwachte belangstelling vragen de organisatoren om lopend, met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau