TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op zaterdag 21 juni is de snelweg de hele dag afgesloten voor de festiviteiten rondom 750 jaar Amsterdam.
De artiesten en het publiek krijgen de kans om de artiesten te zien optreden op de snelweg. Niet op het plein dus en daarom heet het feest eenmalig Muziekfeest Op de Ring.
"Een groot feest met een keur aan Nederlandse artiesten, midden op de snelweg in Amsterdam, dat is nog nooit vertoond", aldus presentator Jan Smit. "En ik denk dat we dat in ons leven ook nooit meer mee gaan maken. Meepakken dus die kans!"
Muziekfeest Op de Ring is gratis te bezoeken en de start is om 16.00 uur. Vanwege de verwachte belangstelling vragen de organisatoren om lopend, met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson