TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op zaterdag 21 juni is de snelweg de hele dag afgesloten voor de festiviteiten rondom 750 jaar Amsterdam.
De artiesten en het publiek krijgen de kans om de artiesten te zien optreden op de snelweg. Niet op het plein dus en daarom heet het feest eenmalig Muziekfeest Op de Ring.
"Een groot feest met een keur aan Nederlandse artiesten, midden op de snelweg in Amsterdam, dat is nog nooit vertoond", aldus presentator Jan Smit. "En ik denk dat we dat in ons leven ook nooit meer mee gaan maken. Meepakken dus die kans!"
Muziekfeest Op de Ring is gratis te bezoeken en de start is om 16.00 uur. Vanwege de verwachte belangstelling vragen de organisatoren om lopend, met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties