TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op zaterdag 21 juni is de snelweg de hele dag afgesloten voor de festiviteiten rondom 750 jaar Amsterdam.
De artiesten en het publiek krijgen de kans om de artiesten te zien optreden op de snelweg. Niet op het plein dus en daarom heet het feest eenmalig Muziekfeest Op de Ring.
"Een groot feest met een keur aan Nederlandse artiesten, midden op de snelweg in Amsterdam, dat is nog nooit vertoond", aldus presentator Jan Smit. "En ik denk dat we dat in ons leven ook nooit meer mee gaan maken. Meepakken dus die kans!"
Muziekfeest Op de Ring is gratis te bezoeken en de start is om 16.00 uur. Vanwege de verwachte belangstelling vragen de organisatoren om lopend, met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer