TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op1 heeft een nieuw gezicht toegevoegd aan het vaste presentatorenteam. Vanaf het komende tv-seizoen vormen Natasja Gibbs en Nadia Moussaid het nieuwe presentatie duo bij Op1.
Natasja volgt daarmee Hugo Logtenberg op, die deze maand stopt met de presentatie van de talkshow.
“Natasja en Nadia vormen het eerste presentatie-duo bij Op1 dat bestaat uit twee vrouwen. Met beiden een mooie carrière in de journalistiek. Ik kijk ernaar uit!” aldus Suzanne Kunzeler, directeur content bij BNNVARA.
Natasja weet al een beetje hoe het is om aan de talkshowtafel te zitten. Vorig jaar zomer presenteerde ze namelijk Op1 ook al een paar keer samen met Erik Dijkstra, maar wordt nu dus een vaste waarde voor het programma.
Nadia kent inmiddels de klappen van de zweep want zij is al bijna een jaar een van de vaste presentatoren van Op1. Nadia presenteerde voorheen Mondo en onlangs was haar documentaire Mijn Vader de Gelukszoeker nog te zien.
Het nieuwe duo is vanaf eind augustus samen te zien in Op1.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden