TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op1 heeft een nieuw gezicht toegevoegd aan het vaste presentatorenteam. Vanaf het komende tv-seizoen vormen Natasja Gibbs en Nadia Moussaid het nieuwe presentatie duo bij Op1.
Natasja volgt daarmee Hugo Logtenberg op, die deze maand stopt met de presentatie van de talkshow.
“Natasja en Nadia vormen het eerste presentatie-duo bij Op1 dat bestaat uit twee vrouwen. Met beiden een mooie carrière in de journalistiek. Ik kijk ernaar uit!” aldus Suzanne Kunzeler, directeur content bij BNNVARA.
Natasja weet al een beetje hoe het is om aan de talkshowtafel te zitten. Vorig jaar zomer presenteerde ze namelijk Op1 ook al een paar keer samen met Erik Dijkstra, maar wordt nu dus een vaste waarde voor het programma.
Nadia kent inmiddels de klappen van de zweep want zij is al bijna een jaar een van de vaste presentatoren van Op1. Nadia presenteerde voorheen Mondo en onlangs was haar documentaire Mijn Vader de Gelukszoeker nog te zien.
Het nieuwe duo is vanaf eind augustus samen te zien in Op1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland