TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op1 heeft een nieuw gezicht toegevoegd aan het vaste presentatorenteam. Vanaf het komende tv-seizoen vormen Natasja Gibbs en Nadia Moussaid het nieuwe presentatie duo bij Op1.
Natasja volgt daarmee Hugo Logtenberg op, die deze maand stopt met de presentatie van de talkshow.
“Natasja en Nadia vormen het eerste presentatie-duo bij Op1 dat bestaat uit twee vrouwen. Met beiden een mooie carrière in de journalistiek. Ik kijk ernaar uit!” aldus Suzanne Kunzeler, directeur content bij BNNVARA.
Natasja weet al een beetje hoe het is om aan de talkshowtafel te zitten. Vorig jaar zomer presenteerde ze namelijk Op1 ook al een paar keer samen met Erik Dijkstra, maar wordt nu dus een vaste waarde voor het programma.
Nadia kent inmiddels de klappen van de zweep want zij is al bijna een jaar een van de vaste presentatoren van Op1. Nadia presenteerde voorheen Mondo en onlangs was haar documentaire Mijn Vader de Gelukszoeker nog te zien.
Het nieuwe duo is vanaf eind augustus samen te zien in Op1.
Vanavond op TV: Nederland kiest: Het debat, Watson, Jason Bourne
19:54Bekijk alle pakken van The Masked Singer 2025
19:02SBS6 past programmering aan voor extra nieuwsuitzendingen rond zaak Marco Borsato
14:35Onze Boerderij gaat de grens over naar vertrouwde gezichten uit Boer Zoekt Vrouw
14:01MAFS-stel Hinke en Giovanni viert de liefde met Peter en Mariska tijdens koppelsweekend