TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Op1 heeft een nieuw gezicht toegevoegd aan het vaste presentatorenteam. Vanaf het komende tv-seizoen vormen Natasja Gibbs en Nadia Moussaid het nieuwe presentatie duo bij Op1.
Natasja volgt daarmee Hugo Logtenberg op, die deze maand stopt met de presentatie van de talkshow.
“Natasja en Nadia vormen het eerste presentatie-duo bij Op1 dat bestaat uit twee vrouwen. Met beiden een mooie carrière in de journalistiek. Ik kijk ernaar uit!” aldus Suzanne Kunzeler, directeur content bij BNNVARA.
Natasja weet al een beetje hoe het is om aan de talkshowtafel te zitten. Vorig jaar zomer presenteerde ze namelijk Op1 ook al een paar keer samen met Erik Dijkstra, maar wordt nu dus een vaste waarde voor het programma.
Nadia kent inmiddels de klappen van de zweep want zij is al bijna een jaar een van de vaste presentatoren van Op1. Nadia presenteerde voorheen Mondo en onlangs was haar documentaire Mijn Vader de Gelukszoeker nog te zien.
Het nieuwe duo is vanaf eind augustus samen te zien in Op1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur