TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Netflix heeft inmiddels in de gaten dat ze op deze manier wel heel veel inkomsten mislopen. Bovendien zijn er nogal veel concurrenten als Amazon en Disney+ op de markt die ook een stukje van de taart willen en klanten bij Netflix weg zullen trekken.
Daarom gaat Netflix op zoek naar technieken om het zogenaamde accountsharing tegen te gaan. Netflix kan via al hun verzamelde dat waarschijnlijk vrij gemakkelijk zien welke abonnementen er tegelijkertijd gebruikt worden. Daarnaast kan de streamingdienst zien of content meerdere keren vanaf een ander geografische locatie bekeken wordt en of regelmatig gebruik plaatsvindt van locaties die geografisch gelijk van elkaar verwijderd zijn. Daarbij wordt ook naar gebruikte IP-adressen gekeken. Als Netflix tot de conclusie komt dat meerdere mensen via hetzelfde account kijken, kan dat abonnement tijdelijk afgesloten worden.
Wanneer Netflix zo ver is, weten we niet precies, dus voorlopig kan iedereen kijken tot ie een ons weegt. Disney+ heeft trouwens al aangekondigd dat zij accountsharing meteen vanaf de start op 12 november zal aanpakken.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster