TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Alhoewel niet zeker is of de video recent is opgenomen, is de kans groot dat de voetballer de regels heeft overtreden. Op de achtergrond wordt namelijk door meerdere personen ‘quarantainesquad’ geroepen. Vervolgens wordt flink gelachen.
Kom langs dit filmpje op Snapchat. Hoe lekker vind je zelf dat het gaat @QPromes? 🙃 #QuarantaineSquad pic.twitter.com/1kut3xSwpi — Lars (@LarsJesse94) March 29, 2020
Herkenbaar in beeld
Quincy Promes, die sinds juli 2019 uitkomt voor Ajax, verschijnt meerdere keren herkenbaar in beeld. Dit komt onder andere dankzij het herkenbare gebaar dat hij maakt als hij scoort. Ook draagt hij een trainingsoutfit van het Nederlandse elftal.
Op sociale media wordt schande gesproken over het filmpje. Veel Twitteraars hopen dat Quincy’s werkgever Ajax hem zal aanspreken op zijn gedrag.
Ajax heeft nog niet gereageerd op de actie. Hetzelfde geldt voor Quincy.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas