TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De familie Van Triest uit Elburg begon in 1892 in de vishandel. Vorig jaar kwam er een eind aan het familiebedrijf, toen de vijfde generatie aangaf niet meer door te willen gaan met Palingrokerij Van Triest. Vader Aart Jan vertelt in Fa.MilieBV - te zien in Noord-Zuid-Oost-West - dat zijn zoons liever voor een andere carrière kozen, onder meer vanwege het fysiek zware werk.
Nu verrijzen er op deze plek in Elburg woningen. Een ander familiebedrijf is dat van Meesterslager Ter Weele uit Oene. De familie Ter Weele heeft op de Veluwe twee winkels en een eigen slachterij. Onder de ruim vijftig medewerkers zijn ook veel familieleden te vinden. Ook in dit bedrijf is veel gesproken over de opvolging, al is de uitkomst hier anders dan bij de palingrokerij.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld