TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rudi Cortissos verloor in de Tweede Wereldoorlog zijn moeder en 62 andere familieleden in het vernietigingskamp Sobibor. Hij overleefde met zijn vader de oorlog en is, in aanwezigheid van premier Mark Rutte en staatssecretaris Paul Blokhuis, een van de sprekers tijdens de Nationale Holocaust Herdenking.
De herdenking is uiteraard anders dan gebruikelijk: de stille tocht gaat niet door en er is geen publiek aanwezig bij het spiegelmonument ‘Nooit meer Auschwitz’ in het Wertheimpark in Amsterdam. Rob Trip presenteert de live-uitzending van de herdenking en blikt ’s avonds op NPO 2 met een aantal gasten terug. Er is onder meer een reportage te zien over het echtpaar Max en Fia Arpels, dat de Holocaust overleefde en een krans bij het monument legt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'