TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rudi Cortissos verloor in de Tweede Wereldoorlog zijn moeder en 62 andere familieleden in het vernietigingskamp Sobibor. Hij overleefde met zijn vader de oorlog en is, in aanwezigheid van premier Mark Rutte en staatssecretaris Paul Blokhuis, een van de sprekers tijdens de Nationale Holocaust Herdenking.
De herdenking is uiteraard anders dan gebruikelijk: de stille tocht gaat niet door en er is geen publiek aanwezig bij het spiegelmonument ‘Nooit meer Auschwitz’ in het Wertheimpark in Amsterdam. Rob Trip presenteert de live-uitzending van de herdenking en blikt ’s avonds op NPO 2 met een aantal gasten terug. Er is onder meer een reportage te zien over het echtpaar Max en Fia Arpels, dat de Holocaust overleefde en een krans bij het monument legt.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los