TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rudi Cortissos verloor in de Tweede Wereldoorlog zijn moeder en 62 andere familieleden in het vernietigingskamp Sobibor. Hij overleefde met zijn vader de oorlog en is, in aanwezigheid van premier Mark Rutte en staatssecretaris Paul Blokhuis, een van de sprekers tijdens de Nationale Holocaust Herdenking.
De herdenking is uiteraard anders dan gebruikelijk: de stille tocht gaat niet door en er is geen publiek aanwezig bij het spiegelmonument ‘Nooit meer Auschwitz’ in het Wertheimpark in Amsterdam. Rob Trip presenteert de live-uitzending van de herdenking en blikt ’s avonds op NPO 2 met een aantal gasten terug. Er is onder meer een reportage te zien over het echtpaar Max en Fia Arpels, dat de Holocaust overleefde en een krans bij het monument legt.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight