TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rudi Cortissos verloor in de Tweede Wereldoorlog zijn moeder en 62 andere familieleden in het vernietigingskamp Sobibor. Hij overleefde met zijn vader de oorlog en is, in aanwezigheid van premier Mark Rutte en staatssecretaris Paul Blokhuis, een van de sprekers tijdens de Nationale Holocaust Herdenking.
De herdenking is uiteraard anders dan gebruikelijk: de stille tocht gaat niet door en er is geen publiek aanwezig bij het spiegelmonument ‘Nooit meer Auschwitz’ in het Wertheimpark in Amsterdam. Rob Trip presenteert de live-uitzending van de herdenking en blikt ’s avonds op NPO 2 met een aantal gasten terug. Er is onder meer een reportage te zien over het echtpaar Max en Fia Arpels, dat de Holocaust overleefde en een krans bij het monument legt.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?