TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rudi Cortissos verloor in de Tweede Wereldoorlog zijn moeder en 62 andere familieleden in het vernietigingskamp Sobibor. Hij overleefde met zijn vader de oorlog en is, in aanwezigheid van premier Mark Rutte en staatssecretaris Paul Blokhuis, een van de sprekers tijdens de Nationale Holocaust Herdenking.
De herdenking is uiteraard anders dan gebruikelijk: de stille tocht gaat niet door en er is geen publiek aanwezig bij het spiegelmonument ‘Nooit meer Auschwitz’ in het Wertheimpark in Amsterdam. Rob Trip presenteert de live-uitzending van de herdenking en blikt ’s avonds op NPO 2 met een aantal gasten terug. Er is onder meer een reportage te zien over het echtpaar Max en Fia Arpels, dat de Holocaust overleefde en een krans bij het monument legt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door