TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een ‘herensociëteit’ noemde André van Duin de halve finale, toen twee weken geleden bekend werd dat Narcis als laatste vrouw de tent moest verlaten. Nu is het tijd voor de finale van Heel Holland bakt nog een keer, waarin de drie overgebleven deelnemers Gwenn, Cas en Jacques bakken voor de winst. Drie mannen in de finale, dat is nog niet eerder voorgekomen in de populaire bakshow. Begin dit jaar streed Elizabeth samen met Thijs en Eric om de winst, maar uiteindelijk ging zij er met de bakbokaal vandoor. Het jaar daarvoor bereikten alleen vrouwen de finale en won Anouk met haar eetbare boekenkist.
In de acht seizoenen die er van het programma zijn uitgezonden, waren er drie mannelijke winnaars: Rutger, Menno en Hans. Schaart Gwenn, Cas of Jacques zich vanavond in dit illustere rijtje? De strijd om de Heel Holland Bakt-stolp barst los.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'