TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Sinds de beginjaren van de televisie is de manier waarop groot nieuws is te volgen erg veranderd. In 70 jaar tv: Nieuws schetst Journaal-presentator Winfried Baijens de ontwikkeling van watersnood tot watersnood. Het eerste beeld van de Watersnoodsramp van 1953 was pas drie dagen later te zien in het Polygoonjournaal in de bioscoop.
Hoe anders ging het afgelopen zomer, toen de stijging van het water in Limburg bijna van minuut tot minuut te volgen was. Dat heeft natuurlijk alles te maken met de technologische ontwikkelingen. Presentatoren, verslaggevers en cameramensen die deze en andere plotselinge grote nieuwsgebeurtenissen bij de mensen thuis brachten - onder wie Philip Freriks, Pia Dijkstra en Jeroen Pauw - vertellen hoe dat in zijn werk ging.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy